Meccs - Összefoglaló : Fulham - Liverpool FC 2-3

A statisztikák és a szöveges közvetítés az eredmenyek.com oldalról származnak!

90+6'

Steven Gerrard (Liverpool) rutinos mozdulattal értékesíti a megítélt büntetőt.
90+6'
A két csapat a mai meccsen igencsak közönségszórakoztató játékkal rukkolt elő. Reméljük, hogy ez a következő meccseken is így lesz. A vendégek meggyőzőbben játszottak, többet mutattak meg tudásukból a meccs során. A hazaiak kontrákkal próbálták meg megtalálni az ellenfél védelmének gyenge pontjait, míg a vendégek igyekeztek minél többet birtokolni a labdát.
90+6'

Phil Dowd az órájára néz, majd lefújja a meccset.
90+3'
Joao Carlos (Liverpool) tüzelt kapura, a kipattanót a tizenhatosról lőtte el. A labda éppenhogy kapu fölé megy. Kirúgással folytatódik a játék.
90+2'

Csere. Daniel Agger (Liverpool) be, Philippe Coutinho (Liverpool) ki.
90+2'

Steven Gerrard (Liverpool) ezért a megmozdulásáért sárga lapot kapott.
90+1'

Steven Gerrard (Liverpool) higgadtan a bal felső sarokba rúgja a büntetőt.
90+1'

John Heitinga (Fulham) buzgón magyaráz a játékvezetőnek, de valószínűleg nem a megfelelő szavakat használta, mivel sárga lapot kap érte.
90'
Sascha Riether (Fulham) szabálytalankodott ellenfelével szemben, az ellenfél jöhet szabadrúgással. Sascha Riether (Fulham) megpróbálja megmagyarázni a játékvezetőnek, hogy először a labdát találta el, de a bíró hajthatatlan. A(z) Liverpool gólt szerezhet - tizenegyesből.
89'
Steven Gerrard (Liverpool) majdnem helyzetet tudott kialakítani, de labdáját nem éri el egyetlen csapattárs sem.
89'
Lewis Holtby (Fulham) tekerte be a labdát a kapu elé, de az első védő kivágta a labdát.
88'
Martin Skrtel (Liverpool) megrángatta ellenfele mezét, a bíró lefújta az esetet, de nincs sárga lap. Az oldalvonal mellől jöhet szabadrúgással a(z) Fulham.
88'
John Flanagan (Liverpool) küldi be a labdát a kapu elé, de a védők még időben tisztázni tudnak.
87'
Szabadrúgás Philippe Coutinho (Liverpool) megmozdulásáért.
86'
Joao Carlos (Liverpool) kapott igen jó passzt, majd a tizenhatosról a kapu fölé vágta a labdát. A labda elhagyta a pályát. A játék kirúgással folytatódik.
85'

Lewis Holtby (Fulham) szögletét a védők kivágták.
85'
Lewis Holtby (Fulham) érkezik a kipattanóra, de lövését az egyik védő blokkolni tudja. A játékvezető a sípjába fúj, a Fulham végezhet el szögletet.
84'
Daniel Sturridge (Liverpool) kapott okos passzt, amelyből több is lehetett volna, de a védelem időben közbeavatkozik.
83'
Philippe Coutinho (Liverpool) hatalmas lehetőséget hibázott el az ötösön belülről. Kapura tüzel, de nem sikerül eltalálnia a kapu bal oldalát.
82'

Csere következik. Joao Carlos (Liverpool) helyett Raheem Sterling (Liverpool) lép pályára.
80'

Íme, ilyen arányban birtokolják a csapatok a labdát – 30:70.
79'
Daniel Sturridge (Liverpool) engedett el egy irgalmatlan erejű lövést, de a játékvezető szerint a lövést szabálytalanság előzte meg.
77'

Jordan Henderson (Liverpool) kap sárga lapot.
77'
Phil Dowd sípolt. Jordan Henderson (Liverpool) a labda helyett ellenfele lábát találta el.
76'

Nem, Maarten Stekelenburg (Fulham) nem tudja folytatni a játékot, sérülése miatt le kell cserélni. David Stockdale (Fulham) váltja.
74'

A játék Maarten Stekelenburg (Fulham) ápolása miatt áll.
74'
Raheem Sterling (Liverpool) és Luis Suarez (Liverpool) passzolgattak.
72'

Philippe Coutinho (Liverpool) szépen veszi át a labdát, majd szép lövést ereszt meg és a védjegyének mondható mozdulattal a kapu bal oldalába lő.
71'

Íme a csere. Alexander Kacaniklic (Fulham) a játékvezető engedélyezte a cserét, Kieran Richardson (Fulham) elhagyja a pályát.
70'
Daniel Sturridge (Liverpool) lövi középre a labdát. Szerencsétlenségére a védők odaérnek és tisztázni tudnak.
70'
A(z) Liverpool játékosai rövidpasszos játékkal próbálják szervezni a játékot és elindítani az újabb támadást.
69'
Luis Suarez (Liverpool) közelről fejelte kapura a kipattanót, de az egyik védő a helyén van, így nem lesz gól a helyzetből.
68'
John Flanagan (Liverpool) egy védőn még keresztüljut, de lapos passza nem talál csapattársat.
66'
Aly Cissokho (Liverpool) lövi be a labdát a büntetőterületre. A védők közbelépnek, tisztázni tudnak.
64'

A sárga lapot Kieran Richardson (Fulham) kapta.
63'

Gól! Kieran Richardson (Fulham) jókor volt jó helyen, ezért övé lett a kipattanó, amit el is lőtt a kapu jobb oldalába. Az állás 2:1.
61'
Micsoda játékot mutatott be Luis Suarez (Liverpool)! Pontos passzt kapott, melyet jól vett át, majd azonnal kapuralövéssel próbálkozott. Nem volt szerencséje, csak a jobb kapufát találta el.
61'

A szögletet Philippe Coutinho (Liverpool) ívelte be, de a védők tisztáztak.
61'
Daniel Sturridge (Liverpool) vette át a labdát a tizenhatoson kívül, de brilliáns lövését egy védő blokkolni tudta. A(z) Liverpool szögletével folytatódik a játék.
60'
A védők most megspóroltak némi fáradtságot kapusuknak, egyikük ugyanis hatástalanította Steven Gerrard (Liverpool) lövését. Nem sokat gondolkodott, miután megkapta a labdát, kapura lőtt, de sikertelenül.
59'
Luis Suarez (Liverpool) lőtte be a labdát laposan a büntetőterületre, de a védők megszerezték a labdát és tisztázni tudtak.
58'
Philippe Coutinho (Liverpool) próbálta csapattársai fejére varázsolni a labdát, de rossz volt a beadás, nem került csapattárshoz.
56'

Ez megér egy sárga lapot! Ezt Phil Dowd is így gondolja, aki kapja, az pedig Philippe Coutinho (Liverpool).
56'
Darren Bent (Fulham) okos labdát kapott, Darren Bent (Fulham) hozta kiválóan helyzetbe, de a védőknek köszönhetően nem születik gól az akcióból.
55'
Luis Suarez (Liverpool) csinál magának helyet a kapu előterében a pontos passzt követően, majd messze a kapu jobb oldala mellé lő.
53'
Steve Sidwell (Fulham) megszerzi a labdát és csinál magának helyet, hogy lőni tudjon távolról. A kapus hárítja a próbálkozást.
53'

Philippe Coutinho (Liverpool) végzi el a szögletet és szépen lövi be a labdát a kapu elé, de a védelem készen áll és kitessékeli a labdát a kapu elől.
52'
Luis Suarez (Liverpool) lőtte be oldalról a labdát, de nem úgy, ahogy szerette volna, a jól szervezett védelem tisztázni tudott. Újra Liverpool lehetőséget láthatunk, ezúttal szöglet következik.
51'
Luis Suarez (Liverpool) próbál értékesíteni egy szabadrúgást közepes távolságból. Nem sikerül neki, lövése a jobb kapufa mellé száll. A játékosok szusszanhatnak egyet. Kirúgás következik.
50'

A szabálytalanságért sárga lapot kap Sascha Riether (Fulham). Phil Dowd habozás nélkül mutatta fel neki a lapot.
49'
Sascha Riether (Fulham) egyértelműen visszahúzta ellenfelét. A bíró azonnal megállította a játékot.
48'
Phil Dowd állította meg a játékot Jordan Henderson (Liverpool) becsúszását ítélte szabálytalannak.
46'
Ryan Tunnicliffe (Fulham) adta be a labdát, de egyik csapattársát sem találja meg a játékszer.
46'

Phil Dowd a sípjába fúj, kezdődik a második félidő.
45+3'
A nézők nem unatkozhattak az első 45 perc során, a csapatok lélegzetelállító játékot mutattak be. A két csapat egyenrangú szerepet tölt be, egyikük sem játszik alárendelt szerepet. A vendégek arra számítanak, hogy kontrákra építve sikerül majd megnyerniük a meccset, a vendégek inkább a sokpasszos játékot preferálják.
45+3'

Ennyi volt az első félidő. A játékvezető sípszavát követően a játékosok az öltöző felé indulnak.
45+2'

Steven Gerrard (Liverpool) tekeri be a szögletet a kapu elé, de a védelem készen áll a felszabadításra, kivágja a labdát.
45+2'
A szabadrúgást Steven Gerrard (Liverpool) végezte el, de labdáját kivágták. Az asszisztens jól döntött, Liverpool szöglet következik.
45+1'
Kieran Richardson (Fulham) szabálytalankodott, Phil Dowd szabadrúgást ítélt. Szabadrúgással jöhet a(z) Liverpool.
45'
Steven Gerrard (Liverpool) mutatott be szép lövést a kapu előteréből. A labda kevéssel kerülte el a kapu bal oldalát.
44'
Daniel Sturridge (Liverpool) pontos labdát kapott a tizenhatoson és szépen lőtt kapura. Sajnálatára a labda a kapu fölé megy. Kirúgással folytatódik a játék.
43'
Steve Sidwell (Fulham) szabálytalankodott. Visszahúzta ellenfelét, de azt a bíró is látta, azonnal bele is fújt a sípjába.
41'

Daniel Sturridge (Liverpool) került lövőhelyzetbe a pontos passzt követően a kapu előterében. Megkapja a labdát és a hálóba lő a kapus mellett! Próbálkozása a kapu bal oldalába ment, a labda a kapufáról pattan be.
40'
Daniel Sturridge (Liverpool) ugrik magasra a beadásra az ötösön belül, de fejese messze a kapu bal oldala mellé megy. Kirúgás következik.
39'
John Flanagan (Liverpool) beadása nem okozott veszélyt a kapu előtt.
39'
Luis Suarez (Liverpool) helyet csinál magának a tizenhatoson és veszélyes lövést ereszt meg. A kapusnak jó eséllyel gondot okozott volna a lövés, de az egyik védő közbe tud avatkozni és menteni tud.
37'

Lewis Holtby (Fulham) remekül tekeri be a szögletből a labdát. A védelem azonban tökéletesen működik és tisztázni tud.
36'

Lewis Holtby (Fulham) készülődik szöglethez. William Kvist (Fulham) érkezik a szögletre, de fejesét a kapus védi. Az asszisztens a szögletzászlóra mutat. Fulham szöglettel folytatódik a játék.
36'
William Kvist (Fulham) távoli lövését az egyik védő blokkolta. Fulham szöglet következik.
35'
Darren Bent (Fulham) érkezett szépen a beadásra és erőből fejelt kapura. Szép próbálkozás volt, de a labda centikkel a léc fölé szállt.
35'
Újabb kísérletet láthattunk a védelem feltörésére, de Steven Gerrard (Liverpool) elől a védők tisztázni tudtak.
33'
Daniel Sturridge (Liverpool) ismét megpróbálja lövésével zavarba hozni a védelmet, de a védők jól reagálnak és megszerzik a labdát.
32'
Raheem Sterling (Liverpool) kapta meg a labdát, de a védők el tudták tőle venni.
31'
A(z) Liverpool játékosai előtt nyílik szabad terület, jól járatják a labdát egymás között. De jön egy hiba, egyikük eladja a labdát.
29'

Lewis Holtby (Fulham) végzi el a szögletet, de a védők jól reagálnak és kifejelik a labdát.
29'
John Arne Riise (Fulham) lövi el a kipattanót a tizenhatosról. Lövése nem talál kaput. A(z) Fulham harcolt ki szögletet.
27'
Daniel Sturridge (Liverpool) szólóját követően kishíján változott a meccs eredménye, ő vállalta el a lapos lövést büntetőterület széléről, de a kapu közepe felé ment a labda és Maarten Stekelenburg (Fulham) védeni tudott.
27'
Luis Suarez (Liverpool) és Daniel Sturridge (Liverpool) passzolgattak.
25'
Luis Suarez (Liverpool) hosszú indítással próbálkozott. A védők útját állják a labdának. Nagyon fontos mentés volt.
24'
Raheem Sterling (Liverpool) nem tudta átvenni a felé érkező labdát, így a védők kivágták előle a labdát.
23'
Luis Suarez (Liverpool) kapott hosszú labdát és ígéretes helyzetben léphetett volna ki, de a védők szerelni tudták.
22'
Sascha Riether (Fulham) íveli be a labdát. A védők azonban odaérnek és tisztáznak.
21'
Luis Suarez (Liverpool) túlzottan igyekezett, sietsége támadó szabálytalanságot eredményezett.
21'
A beadás a tizenhatoson belül nem ért célba. Luis Suarez (Liverpool) ettől jobban is célozhatott volna.
20'
Philippe Coutinho (Liverpool) ígéretes keresztlabdájára a védő lecsap és megszerzi azt.
19'
Jordan Henderson (Liverpool) indítását a védők kivágták.
18'
Luis Suarez (Liverpool) és Raheem Sterling (Liverpool) próbálkoztak körömpasszokkal átjátszani a védelmet, de nem jártak sikerrel.
17'
Luis Suarez (Liverpool) kap pontos labdát a kapu előtt és azonnal kapura is lő. A labda a kapu fölött hagyja el a játékteret. Kirúgás következik.
17'
John Arne Riise (Fulham) labdája nem talált utat a csapattársakhoz.
16'
Jordan Henderson (Liverpool) passza Daniel Sturridge (Liverpool) felé száll, de a védők közbelépnek.
15'
Luis Suarez (Liverpool) ívelte be a labdát a kapu elé csapattársaihoz, akik közül többen is azonnal lövőhelyzetbe tudtak volna kerülni, de a védők elhárítják a veszélyt.
14'
A játékvezető jó helyen volt jó időben, így észlelte Kolo Toure (Liverpool) szabálytalanságát.
14'

A szögletet Steven Gerrard (Liverpool) ívelte be, de a védők kivágták a labdát.
14'
Luis Suarez (Liverpool) próbálkozik kapuralövéssel egy brilliáns szóló végén. A labda a bal kapufa felé tart, de a kapus fantasztikus mentést mutat be. A labda elhagyta a játékteret. Liverpool szöglet következik.
12'

Steven Gerrard (Liverpool) szögletét a védők kifejelik.
12'
A(z) Liverpool birtokolja a labdát. Néhány méteres passzokkal tartják a labdát és várnak a lehetőségre.
9'

Phil Dowd sárga lapot vesz elő, William Kvist (Fulham) kapja előbbi szabálytalanságáért.
9'
William Kvist (Fulham) szabálytalanul állította meg ellenfelét. A játékvezető ezt látta, meg is állítja a játékot.
8'

Kolo Toure (Liverpool) járta meg, menteni igyekezett, de ehelyett saját kapujába került róla a labda.
7'
Luis Suarez (Liverpool) próbálja helyzetbe hozni kapu előtt álló társát, de a védők gyorsan reagálnak és megállítják a támadást.
5'

Lewis Holtby (Fulham) végzi el a szögletet, a labdát belövi a büntetőterületre, de a tömegből végül a védők végül fel tudnak szabadítani.
4'
Lewis Holtby (Fulham) lövi be a labdát a kapu elé, de a védők gyorsan reagálnak és sikerül felszabadítaniuk. A(z) Fulham harcolt ki szögletet.
3'

Lewis Holtby (Fulham) emelkedik magasra és kapura fejel, ám az egyik védő odaér és kifejeli a labdát.
2'

Lewis Holtby (Fulham) ívelte be a szögletet, de a védelem tisztázott. A játékvezető a sarokba mutat, Fulham szöglettel folytatódik a játék.
1'
Ryan Tunnicliffe (Fulham) vállalja el a lövést a tizenhatosról, a kapu jobb oldala felé lő, de a kapus hatalmasat repül és védeni tud. Igazi kapusbravúr volt! Fulham szöglet következik.