2
90+4'

Ez volt az utolsó akció, a játékvezető véget vet a mérkőzésnek.
86'
Raheem Sterling (Liverpool) tör be a tizenhatoson belülre, átjut két védőn is, majd a tizenegyespontról kapura lő. A lövésben van elég erő, de nem annyira pontos, így a kapus könnyedén védeni tudja, így az eredmény nem változik. A(z) Liverpool végezhet el szögletet.
86'

Csere. Luis Suarez (Liverpool) adja át helyét, a pályán mostantól Iago Aspas (Liverpool).
76'

Cserével folytatjuk. Jordan Ibe (Liverpool) készen áll a pályára lépésre, Steven Gerrard (Liverpool) helyén folytatja.
73'
Mikel Arteta (Arsenal) próbálja meg kapura lőni a labdát közepes távolságból és sikerül is ellőnie. Lapos lövés, ami a kapu jobb oldala felé tart, de nem veszélyes. A kapus gond nélkül véd.
69'

Mikel Arteta (Arsenal) hideg fejjel értékesíti a csapata számára megítélt tizenegyest.
69'
Steven Gerrard (Liverpool) csúnya szabálytalanságot követ el, de a bíró sípja néma marad. Tizenegyesnek lehetünk szemtanúi hamarosan! A(z) Arsenal lehet eredményes büntetőből.
66'

Íme a csere. Daniel Sturridge (Liverpool) megy le, helyére Joe Allen (Liverpool) érkezik.
63'
Luis Suarez (Liverpool) elképesztő szabadrúgásával meglehetősen zavarba hozta a kapust. Szöglet következik, a(z) Liverpool végezheti el.
61'

Nacho Monreal (Arsenal) lemegy, Kieran Gibbs (Arsenal) érkezik.
61'

Itt a csere ideje. Mesut Ozil (Arsenal) nem folytatja, lejön a pályáról. Tomas Rosicky (Arsenal) veszi át a helyét.
60'

Íme a csere. Lukas Podolski (Arsenal) érkezik Olivier Giroud (Arsenal) helyére.
59'

Jack Wilshere (Arsenal) brutális belépőjéért sárga lapot kap.
55'
Raheem Sterling (Liverpool) kapta a szabadrúgás után a labdát és el is lőtte, nem sokkal a kapu bal oldala mellé. A labda áthaladt az alapvonalon. Kirúgás következik.
52'

Gól! Raheem Sterling (Liverpool) jókor volt jó helyen, ezért övé lett a kipattanó, amit el is lőtt a bal alsó sarokba. Az állás 5:0.
47'

Olivier Giroud (Arsenal) besárgult.
47'

Jordan Henderson (Liverpool) szabálytalankodik, sárga lapot kap érte. Aztán pedig pirosat, mivel ez már a második sárgája volt.
46'

Mindenki készen áll a második félidőre, amely ebben a pillanatban kezdetét is veszi.
45+4'

A meccs első félideje befejeződött.
20'

Gól - 4:0! Daniel Sturridge (Liverpool) lőtt kapura a tizenhatosról és bevágta a labdát a kapu bal alsó sarkába. Philippe Coutinho (Liverpool) adta a gólpasszt.
16'

Gól! Luis Suarez (Liverpool) passzol Raheem Sterling (Liverpool) lábai elé, aki a tizenhatoson belülről kilövi a bal alsó sarkot. Az állás 3:0.
14'
Luis Suarez (Liverpool) szerzi meg a szöglet után a kipattanó labdát és lő kapura tizenhat méterről. Úgy tűnt, hogy a labda meg sem áll a hálóig, de végül a bal kapufát találta el.
12'
Mekkora lehetőség adódott Daniel Sturridge (Liverpool) előtt! Hatalmas löketet küldött kapura a tizenhatosról! A kapusnak szerencséje volt, a labda kicsivel a jobb kapufa mellett szállt el.
10'

Steven Gerrard (Liverpool) íveli be remekül a szögletet a kapu elé, a labda meg is találja Martin Skrtel (Liverpool) fejét, aki jól ugrik fel és a kapu bal felső sarkába tudja fejelni a labdát. Az állás 2:0.
9'
John Flanagan (Liverpool) kapott jó labdát, majd kihagyta a kihagyhatatlant. A kapus bravúrral védett. Az asszisztens a szögletzászlóra mutat. Liverpool szöglettel folytatódik a játék.
1'

A gólszerző Martin Skrtel (Liverpool)! Átveszi a labdát a kapu torkában a szabadrúgást követően és azonnal lő, a labda a kapu közepébe megy.