2

90+3'

Vége a meccsnek.
90+2'
Philippe Coutinho (Liverpool) ígéretes lövést mutat be szólója végén, de Allan McGregor (Hull City) hárította próbálkozását, amely a kapu jobb oldalába tartott, így nem változik a meccs állása.
90+1'
Maynor Figueroa (Hull City) szerezte meg a labdát az ötösön belül egy bedobásból.
90'
Kolo Toure (Liverpool) és Luis Suarez (Liverpool) keresik egymást pontos keresztlabdákkal már a meccs kezdete óta. Ők ketten kétségtelenül csapatuk legkreatívabb játékosai.
87'
Luis Suarez (Liverpool) ennél azért többet tud. A szabadrúgásból érkező beadásra jól érkezett és kapura is tudott lőni. A lövés azonban nem mondható pontosnak, jóval kapu fölé ment.
86'

Curtis Davies (Hull City) lerántja ellenfelét, a bíró sárga lapot mutat fel neki. Közepes távolságról végezhet el szabadrúgást a(z) Liverpool.
85'
Jordan Henderson (Liverpool) támadó szabálytalanságot követ el.
83'
Maynor Figueroa (Hull City) küldi kapura a labdát a tizenhatosról, lövése jócskán elkerüli a kapu jobb oldalát.
83'

George Boyd (Hull City) szögletet végez el, de a védelem résen van.
82'
Matthew Fryatt (Hull City) küldi be a labdát a kapu elé, de a védők még időben tisztázni tudnak. A(z) Hull City csapata végezhet el szögletet.
81'
Luis Suarez (Liverpool) kap egy pontos lapos passzt és megpróbálja egy lövéssel meglepni a kapust, de kapu mellé lő.
80'
A játékvezető lefújja a szabálytalanságot és szabadrúgást ítél. Elsőre úgy tűnt, mintha Curtis Davies (Hull City) lett volna a szenvedő alany, de a játékvezető őt ítélte szabálytalannak.
79'
Ahmed Elmohamady (Hull City) közepes távolságról lő, de a labda messzire elkerüli a kaput. Kirúgással folytatódik a játék.
79'
Nem volt veszélyben a kapu. Jake Livermore (Hull City) lövését egy védő blokkolta.
77'

Tom Huddlestone (Hull City) szögletére lecsaptak a védők.
77'
Jake Livermore (Hull City) hatalmas lövést eresztett el, de egy védő blokkolta. A(z) Hull City csapata végezhet el szögletet.
76'

Raheem Sterling (Liverpool) lemegy, Victor Moses (Liverpool) érkezik.
75'
Philippe Coutinho (Liverpool) eresztett meg egy lövést a tizenhatosról, de nem jól találta el a labdát, a kapu bal oldala mellé ment. Kirúgással folytatódik a játék.
75'

Az eddigi kapuralövések száma 5:0.
73'
Philippe Coutinho (Liverpool) hagyott ki hatalmas helyzetet! A szurkolók már akkor ünnepelni kezdtek, amikor laposan ellőtte a labdát a tizenhatosról brilliáns szólóját követően. A játékszer a kapu közepe felé ment, Allan McGregor (Hull City) azonban bravúrral védett!
71'
Micsoda játékot mutatott be Philippe Coutinho (Liverpool)! Pontos passzt kapott, melyet jól vett át, majd azonnal kapura küldte a labdát. Lövése erős volt, de csak a felső lécet találta el.
71'
A(z) Liverpool jól tartja a labdát, rövid passzokat láthatunk. Várnak a megfelelő pillanatra, hogy a védők mögé kerülhessenek.
69'
A játékvezető szabálytalanságot észlelt. Steven Gerrard (Liverpool) eléggé durván lépett oda ellenfelének, de megússza lap nélkül.
69'
Raheem Sterling (Liverpool) csapott össze ellenfelével. Raheem Sterling (Liverpool) támadó szabálytalanságot követett el.
67'
Curtis Davies (Hull City) ígéretes helyzetből lőhetett kapura, de lövése elsuhant a bal kapufa mellett. Kirúgással folytatódik a játék.
66'

Szöglet következik. Tom Huddlestone (Hull City) fogja keresni a labdával a játékostársai fejét.
65'
Jordan Henderson (Liverpool) került szépen helyzetbe, jól érkezett a beadásra, de ötösről ellőtt labdája nem eléggé pontos és a labda centikkel elkerülte a kapu jobb oldalát. Kirúgás következik.
64'
Tom Huddlestone (Hull City) adja be a labdát, de a védők fel tudnak szabadítani.
62'

Csere van készülőben. Iago Aspas (Liverpool) hagyja el a pályát, helyére Steven Gerrard (Liverpool) érkezik.
59'

Tom Huddlestone (Hull City) próbálta beívelni a szabadrúgást, de nem sikerült neki, a labda kimegy a pályáról.
59'

Csere. David Meyler (Hull City) helyén George Boyd (Hull City) folytatja.
59'

Itt a csere ideje. Danny Graham (Hull City) jön be Robert Koren (Hull City) helyére.
58'

Csere van készülőben. Matthew Fryatt (Hull City) kapcsolódik be a játékba Yannick Sagbo (Hull City) helyett.
58'
Robert Koren (Hull City) az ötösön kívülről szánta el magát lövésre, de kísérletét a védők blokkolják. A(z) Hull City csapata végezhet el szögletet.
57'
Alex Bruce (Hull City) lágyan íveli be a labdát a büntetőterületen belülre, csapattársait keresve. A védők azonban még időben közbelépnek és el tudják hárítani a veszélyt.
55'

Glen Johnson (Liverpool) a jól ismert kézmozdulattal cserét kér. Sérülése súlyos lehet, nem tudja folytatni. Kolo Toure (Liverpool) csatlakozik helyette a csapathoz. Reméljük, hogy ő szerencsésebb lesz.
54'
Tom Huddlestone (Hull City) szabadrúgása száll be a kapu elé, de a védelem tisztázni tud.
54'
Craig Pawson a sípjába fújt. Glen Johnson (Liverpool) rántotta le ellenfelét igen durván. A(z) Hull City szabadrúgásával folytatódik a játék.
53'

Philippe Coutinho (Liverpool) lágyan íveli be a szögletet, de a védők odaérnek, így a veszély elhárul.
53'
Aly Cissokho (Liverpool) kerül lövőhelyzetbe, de nem jelent valós veszélyt a kapura a lövés, amit a védők blokkolnak. A(z) Liverpool csapata végezhet el szögletet.
50'

Luis Suarez (Liverpool) csodálatos gólt szerzett. A szabadrúgást a kapu bal felső sarkába tekerte.
49'
A szabadrúgást Luis Suarez (Liverpool) végzi el.
49'
Buta szabálytalanságot követett el James Chester (Hull City). Craig Pawson a sípjába fújt. Újabb szabadrúgáshoz jutott a(z) Znojmo.
48'
Jake Livermore (Hull City) érkezik az előrelőtt labdára, de a védelem tisztáz.
47'
Lucas Leiva (Liverpool) durva belépőjét láthattuk. A játékvezető lefújta a szabálytalanságot. A(z) Hull City jöhet szabadrúgással.
46'
Maynor Figueroa (Hull City) gyorsan végezte el a bedobást, ezzel játszva át az ellenfél védelmét.
46'

A játékvezető Craig Pawson sípjelére kezdetét veszi a második játékrész.
45+2'

Félidejéhez érkezett a mérkőzés.
45+2'
Philippe Coutinho (Liverpool) vette le a beadást az ötösön belül, majd kevéssel a kapu bal oldala mellé lőtt. Kirúgással folytatódik a játék.
45+1'
Yannick Sagbo (Hull City) csúnya szabálytalanságot követ el, de a bíró sípja néma marad. A(z) Liverpool javára ítélt szabadrúgást a játékvezető.
45'
Yannick Sagbo (Hull City) volt lesen. Ma már nem először.
43'
Áll a játék. Jake Livermore (Hull City) ismét szabálytalanságot követett el, miközben megpróbálta megszerezni a labdát. Nem is reklamál, jól tudja, mit követett el.
42'
Jordan Henderson (Liverpool) hatalmas lehetőséget hibázott el az ötösön belülről. Kapura tüzel, de nem sikerül eltalálnia a kapu bal oldalát. Kirúgás következik.
42'
Simon Mignolet (Liverpool) kirúgásával támadást próbál indítani.
40'
Yannick Sagbo (Hull City) ellen követnek el szabálytalanságot. De várjunk csak! A játékvezető a másik irányba mutat, bizonyára támadó szabálytalanságot látott.
39'

Craig Pawson sárga lappal torolta meg szabálytalanságát.
36'

Gól! Philippe Coutinho (Liverpool) végezte el a szögletet, a labda szépen találta meg Daniel Agger (Liverpool) fejét, aki pontosan fejelt a tizenegyespontról egyenesen a bal alsó sarokba, így változott a meccs állása: 1:0.
36'

Szöglet. Philippe Coutinho (Liverpool) fogja beívelni.
35'
A(z) Liverpool remekül tartja a labdát ezekben a pillanatokban.
34'
Bedobás a(z) Liverpool javára.
32'
Ahmed Elmohamady (Hull City) mutat be veszélyes passzt. Az ellenfél védelme azonban időben reagál és elhárítják a veszélyt.
29'

Lucas Leiva (Liverpool) végzi el a szögletet, a labdát belövi a büntetőterületre, de a tömegből végül a védők végül fel tudnak szabadítani.
29'
Glen Johnson (Liverpool) keresi a labdával kapu előtt álló csapattársait, de a védők ki tudják vágni a labdát. A labda az alapvonalon hagyja el a pályát, szöglettel folytatódik a mérkőzés.
26'
Iago Aspas (Liverpool) rántotta le ellenfelét Craig Pawson pedig lefújta a szabálytalanságot.
26'
Raheem Sterling (Liverpool) próbálkozik meg egy lövéssel a bal alsó sarok irányába. Lövését a kapus hárítani tudja. Mekkora védés volt!
24'
Nagy esély Philippe Coutinho (Liverpool) előtt. A tizenhatos sarkánál átvett keresztlabdát nagy erővel lőtte a labdát kapura! Messze a keresztléc fölé lőtt. Kirúgás következik.
22'
Philippe Coutinho (Liverpool) remek lövést mutat be szabadrúgásból, ígéretes távolságból. Lövését, amely a kapu közepébe tart, Allan McGregor (Hull City) szép mozdulattal védi!
21'

Alex Bruce (Hull City) kapott sárga lapot szabálytalanságáért.
20'
Luis Suarez (Liverpool) volt lesen. Szól is a bíró sípja, szabadrúgással folytatódik a játék.
17'
Yannick Sagbo (Hull City) volt lesen, az asszisztens észlelte is. Az ellenfél jöhet szabadrúgással.
15'
Mekkora gólhelyzet! Robert Koren (Hull City) fut be a tizenhatoson belülre és lövi kapura az elé kerülő labdát, de az egyik védő becsúszva blokkolja a lövést.
14'
Iago Aspas (Liverpool) szép labdát lő Luis Suarez (Liverpool) felé, aki megpróbál kapura lőni.
13'
Yannick Sagbo (Hull City) felé érkezik magas labda, amit el is lő tizenegyespont magasságából, a lövés azonban kevéssel, de kapu fölé megy. Kint volt, kirúgással folytatódik a játék.
12'
Iago Aspas (Liverpool) húzta vissza ellenfelét, jár neki a szabadrúgás.
11'
David Meyler (Hull City) pontatlan lapos passza fennakad a védők rostáján. Ha ez a labda eljutott volna középre, valószínűleg a háló lett volna a végállomás.
10'
Ígéretes labdát kap Tom Huddlestone (Hull City), de az egyik védő szerelni tudja.
7'
Remek összjáték, jó labdatartás. A(z) Liverpool sokat birtokolja a játékszert, várják, hogy a védelem összhangja megbomoljon és megindíthassák a támadást.
7'
A labda az oldalvonalon hagyja el a játékteret. Ahmed Elmohamady (Hull City) végzi el a bedobást.
6'
Lucas Leiva (Liverpool) szabálytalankodott, Craig Pawson szíbadrúgást ítélt. A(z) Hull City szabadrúgása következik.
5'
Glen Johnson (Liverpool) erőteljes lövést eresztett el, aminek egy önfeláldozó védő útját állta.
4'
A labda mellémegy. Simon Mignolet (Liverpool) végzi el a kirúgást.
4'
Nagyon gyengén elvégzett szabadrúgás, amely alig jut el a büntetőterületig, James Chester (Hull City) most hibázott.