Az alább látható szöveges közvetítés+statisztika az Eredmenyek.com -ról lett kimásolva, mindenképp szerettem volna ezt feltüntetni, megkérek mindenkiet, aki ezt elviszi, az az Eredmenyek.com -ot írja ki belinkelve!

90+4'
Joe Allen (Liverpool) szerzi meg a labdát a kapu előterében és gyorsan kapura is fejel, de pechjére telibe találja egy csapattársát.
90+4'

Szöglet következik. Luis Suarez (Liverpool) fogja keresni a labdával a játékostársai fejét.
90+2'

Glen Johnson (Liverpool) végzi el a szögletet és szépen lövi be a labdát a kapu elé, de a védelem készen áll és kitessékeli a labdát a kapu elől.
90'
A játékvezető sípol és szabadrúgást ítél. Luis Suarez (Liverpool) húzta vissza ellenfelét. A(z) Cardiff javára ítélt szabadrúgást a játékvezető.
90'
Luis Suarez (Liverpool) szlalomozik be az ötösön belülre, lövése a kapu bal oldala felé száll, de a kapus csodálatos mozdulattal védeni tud.
89'
Mekkora elszalasztott lehetőség! Luis Suarez (Liverpool) kicsit sokáig várt ki, így Jordan Henderson (Liverpool) felé küldött indítását a védők meg tudták állítani.
88'
Rövid passzok és héhány méteres labdavezetés. A(z) Liverpool készül a támadás felépítésére.
85'
Steven Caulker (Cardiff) óriási lehetőséget tékozolt el! Jól ugrott fel fejelni, elég helye is volt, azonban messze a kapu bal oldala mellé fejelt.
85'

Peter Whittingham (Cardiff) szögletet végez el, de a védelem résen van.
83'

Philippe Coutinho (Liverpool) lemegy, Daniel Agger (Liverpool) érkezik.
82'
Luis Suarez (Liverpool) szakad le védőjéről és kerül ígéretes helyzetbe a keresztlabda átvétele után. Lövése csak egy hajszállal kerüli a jobb kapufát. Mekkora helyzet volt ez! Kirúgás következik.
81'
Philippe Coutinho (Liverpool) a tizenhatos vonaláról próbálkozik lövéssel, próbálkozása messze elkerüli a bal kapufát.
80'
Milyen gyenge próbálkozás! Craig Noone (Cardiff) úgy döntött, hogy megereszt egy távoli lövést, de ez annyira rosszul sikerült, hogy talán jobb lett volna, ha bekötött szemmel próbálkozik. A lövés méterekkel kerülte el a jobb kapufát. Legközelebb kevesebb önbizalommal kellene próbálkoznia.
80'

Csere. Aron Gunnarsson (Cardiff) adja át helyét, a pályán mostantól Andreas Cornelius (Cardiff).
79'
Jordan Henderson (Liverpool) volt lesen. Szól is a bíró sípja, szabadrúgással folytatódik a játék.
78'
Joe Allen (Liverpool) próbálta meg kapura fejelni a szögletből érkező labdát, de nem elég pontos, úgyhogy a labda messze a kapu fölé száll.
78'

Philippe Coutinho (Liverpool) végzi el a szögletet.
76'
Mekkora esélyt szalasztott el Raheem Sterling (Liverpool)! Szabad terület nyílt előtte a büntetőterületen belül, és ellövi a labdát a kapu jobb oldala felé, de David Marshall (Cardiff) bravúrral védeni tudja a próbálkozást. Luis Suarez (Liverpool) lövi kapura a kipattanót közvetlen közelről, de csak a jobb kapufát találja telibe.
75'

Luis Suarez (Liverpool) veszélyes szögletet ível be, de csapattársai nem érkeztek a beadásra.
74'
Szép tisztázás volt! Glen Johnson (Liverpool) kapott lapos passzt, de nem tudja átvenni, az egyik védő szereli.
72'

Lee Probert sárga lapot vesz elő, Raheem Sterling (Liverpool) kapja előbbi szabálytalanságáért.
71'
Az egyik védő blokkolja a kapu bal oldalába tartó fejest, Aron Gunnarsson (Cardiff) próbálkozásából most nem lesz gól.
71'

Szöglet. Peter Whittingham (Cardiff) fogja beívelni.
71'
Craig Noone (Cardiff) szépen vesz át egy középmagas passzt az ötösön belül és megpróbál a kapu bal oldalába lőni, de lövése lepattan az egyik védőről.
69'

Philippe Coutinho (Liverpool) szögletet végez el, de a védelem résen van.
68'
Luis Suarez (Liverpool) szelídíti meg a labdát a tizenhatosnál és a kapu bal oldalát veszi célba, de az egyik védő bravúros mozdulattal tisztázni tud.
67'

Philippe Coutinho (Liverpool) szögletet végez el, a védelem pedig tisztáz.
67'
Jordan Henderson (Liverpool) adja be a labdát. A védőknek sikerül kivágni a játékszert.
65'
A szögletből középre szálló labdára Ben Turner (Cardiff) érkezett fejjel, kapusa bólintotta, de a kapus nagyon szépen védett.
64'
Glen Johnson (Liverpool) megrángatta ellenfele mezét, a bíró lefújta az esetet, de nincs sárga lap. Újabb szabadrúgáshoz jutott a(z) Cardiff.
62'
Jordon Mutch (Cardiff) érkezett jól a szögletre a tizenegyespont magasságában, de nem tudta a hálóba fejelni a labdát, ami a kapu fölé száll.
61'

Szöglet. Peter Whittingham (Cardiff) fogja beívelni a labdát.
58'

Jordon Mutch (Cardiff) fantasztikus gólnak örülhet. Sikerült elég helyet csinálnia magának az ötösön belül és egy fejest juttatott a kapu jobb oldalába.
58'
Mamadou Sakho (Liverpool) csúnya szabálytalanságot követ el, de a bíró sípja néma marad.
57'
Jordan Henderson (Liverpool) adja be a labdát, de a védők tisztázni tudnak.
55'

Eljött a csere ideje. John Flanagan (Liverpool) helyett Martin Kelly (Liverpool) folytatja a meccset.
55'

Gary Medel (Cardiff) lemegy, érkezik Fraizer Campbell (Cardiff).
55'

A bíró engedélyezi a cserét. Peter Odemwingie (Cardiff) megy le, Bo-Kyung Kim (Cardiff) jön helyette.
54'
A(z) Cardiff távoli szabadrúgását az egyik védő kivágja.
53'
Peter Whittingham (Cardiff) szépen jut át két védőn és eljut a büntetőterület széléig, ahonnal el is lövi a labdát, ami azonban a kapu fölé megy.
53'
Jordan Henderson (Liverpool) próbálja meg távolról kapura lőni a kipattanót, de nem céloz elég pontosan, a bal kapufa mellé lő.
52'
Philippe Coutinho (Liverpool) mutatott be tetszetős játékot! A szép labdaátvételt követően a tizenhatoson belülről lőtt kapura, lövése azonban elszállt a bal kapufa mellett.
50'
A(z) Cardiff végezhet el szabadrúgást a rossz belépőt követően. A(z) Liverpool végezhet el szabadrúgást.
49'

Íme, ilyen arányban birtokolják a csapatok a labdát – 76:24.
48'
A partjelző magasba emeli a zászlaját, Philippe Coutinho (Liverpool) nem tudta kikerülni a lescsapdát.
47'
Raheem Sterling (Liverpool) küzd meg a labdáért a szöglet után és kapura lő a tizenhatosról. Nem találja el a kaput, csak mellé tud lőni.
47'

Szöglet. Luis Suarez (Liverpool) fogja elvégezni a sarokrúgást.
46'

A játékvezető sípszavára kezdetét veszi a második félidő.
45+2'

A játékvezető sípszavát követően a csapatok elindulnak az öltőzők felé. Vége az első játékrésznek.
45'

Luis Suarez (Liverpool) kapta a labdát csapattársától közvetlenül a büntetőterületen kívül és lövéssel próbálkozik. A labda a kapu jobb oldalában köt ki.
42'

Luis Suarez (Liverpool) kerül lövőhelyzetbe, de ő inkább lepasszolja a labdát csapattársának. Raheem Sterling (Liverpool) jól veszi át a labdát és a kapus mellett a kapu jobb alsó sarkába lőtt, így a mérkőzés új állása 2:0.
41'

Martin Skrtel (Liverpool) brutális belépőjéért sárga lapot kap.
39'
David Marshall (Cardiff) brilliáns védést mutat be! Raheem Sterling (Liverpool) könnyedén jut át a védelmen és kapura lő közvetlenül a tizenhatoson kívülről. Próbálkozása a bal alsó sarok irányába tart, de a kapus védi a próbálkozást!
38'
John Flanagan (Liverpool) került gólhelyzetbe, közvetlen közelről lőhetett. A kapásból laposan ellőtt labda elindult a kapu közepe felé, de David Marshall (Cardiff) odaért és szép védést mutatott be!
35'
A büntetőterületen belülre érkező pontos beadást Martin Skrtel (Liverpool) kapja. Elég helye van hozzá, így fejessel próbálkozik, de a labda hajszálnyival a keresztléc fölé megy.
34'
Philippe Coutinho (Liverpool) csap le a tizenhatoson belülre érkező labdára és lő kapura. Csak a bal kapufát találta el. Mekkora pechje volt!
33'

Szöglet. Luis Suarez (Liverpool) készen áll rá, hogy elvégezze.
32'
A játékvezető a sípjába fúj, a(z) Cardiff ellen jár szabadrúgás a támadó szabálytalanságot követően. A(z) Liverpool szabadrúgása következik.
29'
Peter Whittingham (Cardiff) végzi el a szabadrúgást a tizenhatosról, keresi csapattársait. Az ellenfél kapusa azonban hamarabb odaér és lehúzza az előreívelt labdát.
29'
Forrnak az indulatok. Jordan Henderson (Liverpool) lépett oda, de későn, így ellenfele földre került. Ezúttal megúszta lap nélkül. Újabb szabadrúgáshoz jutott a(z) Cardiff.
25'

Luis Suarez (Liverpool) lő kapásból kapura a tizenhatosról, kevéssel a kapu bal oldala mellé. Micsoda lövés!
24'
Philippe Coutinho (Liverpool) próbál a kapu elé passzolni, de a védők tisztázni tudnak.
22'
Peter Odemwingie (Cardiff) volt lesen.
21'
kap pontos passzt a kapu előterében, passzát váltotta gólra, a bal felső sarokba lövi a labdát. A meccs állása így .
20'
Martin Skrtel (Liverpool) állította meg a támadást egy becsúszással, de a bíró sípol, szabadrúgást ítél ellene. A(z) Cardiff végezhet el szabadrúgást.
18'

Philippe Coutinho (Liverpool) végzi el a szögletet, a labdát belövi a büntetőterületre, de a tömegből végül a védők végül fel tudnak szabadítani.
18'
Luis Suarez (Liverpool) jó labdát kap a tizenhatoson kívül és egy ígéretes lövést láthatunk tőle, de az egyik védő blokkolni tud.
17'
A(z) Liverpool játékosai birtokolják a labdát és irányítják a játékot ezekben a percekben. Játékostól játékosig jár a labda, az ellenfélnek nincs könnyű dolga, labda nélkül kell sokat futnia.
15'

A(z) Cardiff játékosai értek oda a szögletre. Nem lett gól, a labda kiment az alapvonalon.
15'
Craig Noone (Cardiff) puskázott el hatalmas lehetőséget, rengeteg helye volt és szép lövést mutatott be a tizenhatosról. Ellövi a labdát, egyenesen a bal felső sarok irányába, azonban a kapus brilliáns védést mutat be!
13'
A kapus Jordon Mutch (Cardiff) távoli lövését könnyedén hárítja. Rutinmunka volt.
13'
Kint volt, kirúgással folytatódik a játék.
9'
Forrnak az indulatok. Raheem Sterling (Liverpool) lépett oda, de későn, így ellenfele földre került. Ezúttal megúszta lap nélkül.
8'

Peter Whittingham (Cardiff) íveli be a szögletet, de a védelem könnyedén tisztázni tud.
7'
5'
Jordon Mutch (Cardiff) próbálta beadni a labdát, de az a csapattársai helyett csak a védőkig jut, akik felszabadítanak.