Az alább látható szöveges közvetítés+statisztika az Eredmenyek.com -ról lett kimásolva, mindenképp szerettem volna ezt feltüntetni, megkérek mindenkiet, aki ezt elviszi, az az Eredmenyek.com -ot írja ki belinkelve!

90+2'
A(z) Liverpool jól tartja a labdát, rövid passzokat láthatunk. Várnak a megfelelő pillanatra, hogy a védők mögé kerülhessenek.
90+1'
90'

Csere van készülőben. Victor Moses (Liverpool) kapcsolódik be a játékba Victor Moses (Liverpool) helyett.
89'

Luis Suarez (Liverpool) sikeresen találja meg labdájával büntetőterületen álló csapattársát. Raheem Sterling (Liverpool) veszi át a labdát és a jobb alsó sarokba lő! A kapus tehetetlen volt a lövéssel szemben. 0:5!
89'
A(z) Liverpool remekül tartja a labdát ezekben a pillanatokban.
88'
Rövid passzok és héhány méteres labdavezetés. A(z) Tottenham készül a támadás felépítésére.
87'
Szabálytalan belépőjéért Raheem Sterling (Liverpool) ellen ítélnek szabadrúgást. Megpróbálta megszerezni a labdát, de a bíró szerint túlzottan agresszív volt eközben.
87'
A(z) Liverpool rövid passzokkal operál, tartja a labdát, vár az alkalomra, hogy kinyíljon a védelem.
84'

Luis Suarez (Liverpool) kap remek labdát, egy az egyben viheti a kapusra és higgadtan a hálóba lő.
83'
Luis Suarez (Liverpool) próbál Raheem Sterling (Liverpool) irányába passzolni, aki nem tudott gólhelyzetbe kerülni, mivel az egyik védő közbelépett.
82'

A kapuralövések statisztikája – 0:8.
82'
80'
Forrnak az indulatok. Luis Suarez (Liverpool) lépett oda, de későn, így ellenfele földre került. Ezúttal megúszta lap nélkül. A(z) Tottenham végezhet el szabadrúgást.
79'
A(z) Tottenham jól tartja a labdát, rövid passzokat láthatunk. Várnak a megfelelő pillanatra, hogy a védők mögé kerülhessenek.
78'

Jön a csere. Luis Alberto (Liverpool) érkezik Lucas Leiva (Liverpool) helyett.
75'

John Flanagan (Liverpool) került remekül helyzetbe. A lapos passz megtalálja és kapásból lő. Varázslatos lövése a kapufáról a léc alá megy.
74'
Philippe Coutinho (Liverpool) szakad le védőjéről és kerül ígéretes helyzetbe a keresztlabda átvétele után. Lövése csak egy hajszállal kerüli a jobb kapufát. Mekkora helyzet volt ez!
72'
Martin Skrtel (Liverpool) követett el támadó szabálytalanságot.
72'

Raheem Sterling (Liverpool) végzi el a szögletet.
71'

Philippe Coutinho (Liverpool) végzi el a szögletet és szépen lövi be a labdát a kapu elé, de a védelem készen áll és kitessékeli a labdát a kapu elől.
71'
Luis Suarez (Liverpool) kap pontos passzt és van is elég ideje hogy ellője a labdát a kapu bal oldalának irányába. Hugo Lloris (Tottenham) sejtette, hogy lövés következik és jól helyezkedett, így védeni tud. A(z) Liverpool csapata végezhet el szögletet.
70'
Raheem Sterling (Liverpool) volt lesen, épp a leshatár mögött. A partjelző nem habozott, beintette a lest.
69'
Megvan az összhang a(z) Liverpool játékosai között. Passzolgatnak, keresik a lövőhelyzetet.
69'
Forrnak az indulatok. Nacer Chadli (Tottenham) lépett oda, de későn, így ellenfele földre került. Ezúttal megúszta lap nélkül. A(z) Liverpool végezhet el szabadrúgást.
69'
Aaron Lennon (Tottenham) magasan középre lőtt labdája nem volt igazán jó, a védők kitessékelték a labdát a büntetőterületen kívülre.
67'
Glen Johnson (Liverpool) próbálta beadni a labdát, de az a csapattársai helyett csak a védőkig jut, akik felszabadítanak.
67'
Remek összjáték, jó labdatartás. A(z) Liverpool sokat birtokolja a játékszert, várják, hogy a védelem összhangja megbomoljon és megindíthassák a támadást.
66'

Lewis Holtby (Tottenham) előző szabálytalanságáért sárga lapot kap.
64'

Luis Suarez (Liverpool) arckifejezése arra enged következtetni, hogy megsérült. A bíró megállítja a meccset és beengedi az orvosi stábot. Lássuk, tudja-e folytatni.
62'
A(z) Tottenham játékosai rövid passzokkal operálnak, ők irányítják a játékot, de az egyik védő közbelépése nyomán elveszítik a labdát.
61'
Luis Suarez (Liverpool) túlzottan sietett, a játékvezető lesen állítja meg.
61'

Eljött a csere ideje. Moussa Dembele (Tottenham) hagyja el a pályát, helyére Andros Townsend (Tottenham) érkezik.
59'
Mekkora gólhelyzet! Aaron Lennon (Tottenham) fut be a tizenhatoson belülre és lövi kapura az elé kerülő labdát, de az egyik védő becsúszva blokkolja a lövést. Ezekiel Fryers (Tottenham) közelről fejelte kapura a kipattanót, de az egyik védő a helyén van, így nem lesz gól a helyzetből.
58'
Raheem Sterling (Liverpool) rángatta meg ellenfele mezét, csak a játékvezető jóindulatán múlt, hogy nem kapott sárga lapot. A(z) Tottenham jöhet szabadrúgással.
58'

Lewis Holtby (Tottenham) szögletet végez el, de a védelem résen van.
57'
Lewis Holtby (Tottenham) beadással próbálta helyzetbe hozni csapattársait. A védők hamarabb odaérnek és elhárítják a veszélyt.
56'
A(z) Liverpool birtokolja a labdát, játékostól játékosig jár a játékszer. Legalábbis eddig, mert most elveszítik a labdát.
55'
A(z) Tottenham járatja a labdát, rövid passzokkal jár a labda játékostól játékosig. Várják a megfelelő pillanatot.
54'

Philippe Coutinho (Liverpool) lőtte előre a labdát veszélyesen, de az egyik védő el tudja rúgni a kapu előteréből.
53'
Moussa Dembele (Tottenham) visszahúzta ellenfelét, örülhet, ha nem kap érte sárga lapot. A(z) Liverpool szabadrúgása következik.
51'
Hihetetlen nagy hiba! Roberto Soldado (Tottenham) zseniálisan reagál a kipattanóra, de messze kapu fölé lő. Kirúgással folytatódik a játék.
50'
Mamadou Sakho (Liverpool) ugrik magasra a magas labdára az ötösön belül, fejese a jobb kapufát találja el és onnan kifelé pattan. Martin Skrtel (Liverpool) ért oda a kipattanóra, de lövése egy hajszállal a felső léc fölé megy.
49'

Philippe Coutinho (Liverpool) veszélyes szögletet ível be, de csapattársai nem érkeztek a beadásra.
49'
Philippe Coutinho (Liverpool) helyet csinál magának a tizenhatoson és veszélyes lövést ereszt meg. A kapusnak jó eséllyel gondot okozott volna a lövés, de az egyik védő közbe tud avatkozni és menteni tud. A(z) Liverpool csapata végezhet el szögletet.
48'
47'
Roberto Soldado (Tottenham) nem találta el a kaput! Tökéletes passzt kapott a kapu előtt, de rosszul célzott, a kapu fölé fejelt.
47'
A(z) Tottenham jól tartja a labdát, játékostól játékosig jár a labda.
46'

A játékvezető sípszavára kezdetét veszi a második félidő.
46'

Eljött a csere ideje. Kyle Naughton (Tottenham) végre pihenhet, Ezekiel Fryers (Tottenham) állt be helyette.
45+3'

Ennyi volt az első félidő. Jonathan Moss a sípjába fújt, jöhet a szünet.
45+2'
Glen Johnson (Liverpool) szerezte meg a labdát az ötösön belül egy bedobásból.
45+2'
45+1'
Jordan Henderson (Liverpool) rúgja oda a labdát Philippe Coutinho (Liverpool) felé egy szép magas passzal, de nem sikerül neki igazi gólhelyzetet kialakítani.
45'
Martin Skrtel (Liverpool) próbálta meg megszerezni ellenfelétől a labdát. Azonban a játékvezető szabálytalannak látta és sípjába fújt. Martin Skrtel (Liverpool) nem ért egyet a bíró döntésével. A(z) Tottenham végezhet el szabadrúgást.
45'
44'
Roberto Soldado (Tottenham) rossz ütemben lépett oda ellenfelének, a játékvezető észlelte a szabálytalanságot.
43'

A bíró gondolkodás nélkül vette elő a sárga lapot, Kyle Walker (Tottenham) kapta.
40'

Jordan Henderson (Liverpool) csap le a kipattanóra, majd remekül találja el a labdát, ami a kapu jobb alsó sarkába megy.
40'
Luis Suarez (Liverpool) puskázott el hatalmas lehetőséget, rengeteg helye volt és szép lövést mutatott be a tizenhatosról. Ellövi a labdát, egyenesen a léc alá, azonban a kapus brilliáns védést mutat be!
40'
A labda az oldalvonalon hagyja el a játékteret. Glen Johnson (Liverpool) végzi el a bedobást.
38'
Lewis Holtby (Tottenham) szakad le védőjéről és kerül ígéretes helyzetbe a keresztlabda átvétele után. Lövése csak egy hajszállal kerüli a jobb kapufát. Mekkora helyzet volt ez!
38'
Raheem Sterling (Liverpool) durva belépőjét láthattuk. A játékvezető lefújta a szabálytalanságot.
38'
Raheem Sterling (Liverpool) helyet csinál magának a tizenhatoson és veszélyes lövést ereszt meg. A kapusnak jó eséllyel gondot okozott volna a lövés, de az egyik védő közbe tud avatkozni és menteni tud.
37'
Roberto Soldado (Tottenham) eresztett meg egy hatalmas lövést, de a kapus bravúros védést mutatott be.
33'
Luis Suarez (Liverpool) szlalomozik be az ötösön belülre, lövése a kapu közepébe tart, de a kapus csodálatos mozdulattal védeni tud.
31'
Nacer Chadli (Tottenham) helyezkedett legjobban az ötösön belül, ő érkezik a beadásra. Szép fejest mutat be, de a labda kevéssel a kapu fölé száll.
31'

Lewis Holtby (Tottenham) készülődik szöglethez.
31'
Nacer Chadli (Tottenham) lövi be a labdát a kapu elé, de a védők gyorsan reagálnak és sikerül felszabadítaniuk. A(z) Tottenham csapata végezhet el szögletet.
30'

És itt jön a csere. Sandro (Tottenham) elfáradt, Lewis Holtby (Tottenham) váltja.
29'

Sandro (Tottenham) az előző összecsapásban megsérült, ápolásra van szüksége.
29'
Micsoda lehetőség! A kipattanó Jordan Henderson (Liverpool) lábához érkezik, aki lövéssel próbálkozik, de kevéssel a kapu jobb oldala mellé lő.
28'
Philippe Coutinho (Liverpool) kap remek labdát a tizenhatoson és szép lövést küld kapura. Csak a keresztlécet találja el. Pechje volt.
27'

Michael Dawson (Tottenham) lerántja ellenfelét, a bíró sárga lapot mutat fel neki.
26'
Paulinho (Tottenham) szemtelenül elvégzett bedobásából kontratámadás indul.
26'
25'
A büntetőterületen belülre érkező pontos beadást Roberto Soldado (Tottenham) kapja. Elég helye van hozzá, így fejessel próbálkozik, de a labda hajszálnyival a keresztléc fölé megy.
25'
Luis Suarez (Liverpool) passzolt Raheem Sterling (Liverpool) irányába, aki nem tudta továbbvinni az akciót.
24'
Roberto Soldado (Tottenham) és Aaron Lennon (Tottenham) próbálkoztak körömpasszokkal átjátszani a védelmet, de nem jártak sikerrel.
22'

Philippe Coutinho (Liverpool) szögletet végez el, de a védelem résen van.
22'
Luis Suarez (Liverpool) precíz labdát kap a kapu előterében. Kapura lő, de a kapus könnyedén véd. Újabb lehetőség a(z) Liverpool előtt, szöglet következik.
21'
A(z) Liverpool játékosai passzolgatnak, keresik a lövőhelyzetet.
18'

Luis Suarez (Liverpool) veszi át a pontos átadást az ötösön belül. Szemtől-szemben van a kapussal és laposan a kapu bal oldalába lő!
17'

Philippe Coutinho (Liverpool) szögletére lecsaptak a védők.
17'
A védők közbelépését követően a kapu már nem forog veszélyben, Philippe Coutinho (Liverpool) beadását sikerül tisztázni. A(z) Liverpool csapata végezhet el szögletet.
17'

Lucas Leiva (Liverpool) szögletet végez el, a védelem pedig tisztáz.
17'
Raheem Sterling (Liverpool) veszélyes lapos passzal próbálkozik a büntetőterületen belül, de a védők ki tudják fejelni a labdát. A(z) Liverpool csapata végezhet el szögletet.
16'

Kis szögletet végzett el Lucas Leiva (Liverpool).
15'
Luis Suarez (Liverpool) jó labdát kap a tizenhatoson kívül és egy ígéretes lövést láthatunk tőle, de az egyik védő blokkolni tud. A(z) Liverpool csapata végezhet el szögletet.
14'

Philippe Coutinho (Liverpool) remekül tekeri be a szögletből a labdát. A védelem azonban tökéletesen működik és tisztázni tud.
13'
Paulinho (Tottenham) rossz ütemben lépett oda ellenfelének, a játékvezető észlelte a szabálytalanságot. A(z) Liverpool szabadrúgása következik.
13'
Joe Allen (Liverpool) közelről fejelte kapura a kipattanót, de az egyik védő a helyén van, így nem lesz gól a helyzetből.
12'
Philippe Coutinho (Liverpool) elég gyengén végezte el a szabadrúgást, a védők könnyedén tisztáznak.
11'
Jordan Henderson (Liverpool) rúgja oda a labdát Raheem Sterling (Liverpool) felé egy szép magas passzal, de nem sikerül neki igazi gólhelyzetet kialakítani.
10'
John Flanagan (Liverpool) rossz ütemben lépett oda ellenfelének, a játékvezető észlelte a szabálytalanságot. A(z) Tottenham jöhet szabadrúgással.
9'
Kyle Naughton (Tottenham) keresztlabdája nem talál csapattársat.
9'
A(z) Liverpool játékosai rövid passzokkal operálnak, ők irányítják a játékot, de az egyik védő közbelépése nyomán elveszítik a labdát.
9'
Luis Suarez (Liverpool) ígéretes helyzetből ugrott ki, de lesen állt így az ellenfél jöhet szabadrúgással.
7'
Kyle Walker (Tottenham) lövi be a kapu elé a távoli szabadrúgást, csapattársat keresve a labdával. Gyenge kísérlet volt, a labda kiment a pályáról.
7'
Martin Skrtel (Liverpool) rossz becsúszása az ellenfél lábát találta el. A játékvezető a sípjába fúj, ő is látta a szabálytalanságot. A(z) Tottenham javára ítélt szabadrúgást a játékvezető.
6'
Paulinho (Tottenham) mutatott be tetszetős játékot! A szép labdaátvételt követően a tizenhatoson belülről lőtt magasan a kapu fölé. Gyenge próbálkozás volt! Ez nem volt veszélyes. Kirúgás következik.
5'
4'
Forrnak az indulatok. Roberto Soldado (Tottenham) lépett oda, de későn, így ellenfele földre került. Ezúttal megúszta lap nélkül. A(z) Liverpool végezhet el szabadrúgást.
3'
A(z) Liverpool tartja a labdát, passzolgatnak, várják a pillanatot, hogy újabb támadást indíthassanak.
2'
Paulinho (Tottenham) kap hajszálpontos passzt és lő távolról, de az egyik védő blokkolni tudja lövését.
1'
Nacer Chadli (Tottenham) keményen visszahúzta ellenfelét, ez szabadrúgást ért a játékvezetőnél. A(z) Liverpool végezhet el szabadrúgást.